O hrách

Tady jsou k vidění již dokončené hry. Bar pod Názvem ukazuje jaké hodnocení si hra v průměru vysloužila na internetu a mezi hráči. Všechny hry jsou freeware tj. zdarma ke stažení. Po rozkliknutí se otevře karta hry kde jsou obrázky a videa ze hry, podrobnější informace o hře a samozřejmě možnost hru stáhnout.

Hry

Tetruby 2
76%

Originální mini hra s extrémě chytlavou hratelností se dočkala pokračování.

Draco - princess threatened
80%

Více než rok vývoje a přece jsme se dočkaly. Arkáda inspirovaná legendárním dyna baster je tady. Draco - princess threatened (princezna v ohrožení) vytáhl růžky. Dočkal se velmi kladné kritiky jak od herních serverů tak od hráčů. několik hodin herní zábavy na vás čeká. Stahujte!

Tetruby
70%

Tetris naruby. Chytlavá minihra s originálním ovládáním. Postav si z padajicích kostek schodky pro pajduláka a vyskákej s ním nahoru.

Krutá cesta životem
75%

Vtipná adventura. Vžij se do role Vladka, kterému finanční krize vzala všechno co měl a pomoz mu okrást jeho bývalého šéfa a zajistit mu tak blahobyt. Nuda to rozhodně nebude.

Barevný poklad
68%

Tato hra se umístila na 4. místě letní vývojářské soutěže velkýho chytráka 2009. Proleť ufem planetu sbírej při tom barvy a nenech se zabít nepřátelskými mimozemšťany.

Destroy all - remake
65%

Akční hardcore vesmírná střílečka. Prostřílej se s ufem skrz 10 bludiští až na konec.